סדנאות הורה וילד

כשיותר ויותר הורים החלו לבקש משרית מ-Patissarit לצרף את ילדיהם לסדנאות האפייה השונות, היא הבינה שעליה לתת מענה הולם לדרישות לקוחותיה. התוצאה? סדרת סדנאות אפייה משפחתיות מתוקות במיוחד.
זמן איכות עם הילדים. לכאורה, יש המון דברים שאפשר לעשות. אבל בפועל, רוב הפעילויות נראות ומרגישות אותו הדבר – וצריך משהו חדש. הסדנאות של Patissarit להורים ולילדים, הפכו עם הזמן למצרך מבוקש במיוחד.
הקונדיטוריה של Patissarit מציעה מרחב אפייה אינטימי שמאפשר חיבור בלתי-אמצעי, ומתבססת על מתכונים קלים, כיפיים ובעיקר מקוריים ומפתיעים, מבלי להתפשר ולו לרגע על חומרי הגלם מהמשובחים ביותר. הקונדיטוריה מציעה מגוון סדנאות אפייה מתוקות, כגון סדנת קינוחי שוקולד, סדנה להכנת קאפקייקס, סדנת פורים ועוד, המותאמות במיוחד להורים ולילדים בגילאי 8-16. המתכונים קלים במיוחד, והכנתם מתבצעת  בהדרכה אישית. סדנאות אפייה אלו הפכו ללהיט ענק בקרב הסבא/הסבתא והנכדים. כמובן שכל היצירות המתוקות נארזות ונלקחות הביתה, על מנת שכל המשפחה תוכל ליהנות מהן.

משך הסדנאות הינו 3.5 שעות. רוצים ללמוד להכין קרמבו ביתי? בא לכם לזלף קצפת עם ילדיכם ו"להתלכלך" יחד? הזמינו מקום בסדנה הקרובה! מיועד למי שרוצה להיות מומחה בתחום מסוים, תוך שימוש במוצרים ביתיים פשוטים ואיכותיים.

לבירורים והרשמה


_MG_8559
_MG_8765
_MG_6488
_MG_8388
_MG_8613
_MG_8584

ממליצים בחום

דנה ליברמן

רעננה

venchik

נתנה למשתתפות להתנסות בעבודה. זה מבחינתי הפך את הסדנה לחווייתית ממש, העובדה שיכולתי להתנסות בעצמי

להרחבה

אפרת שמואלי

פתח תקוה

venchik

הייתי בסדנא עם בנותיי. היתה חוויה טעימה, מקצועית ונעימה

להרחבה

מלי נחום

רמת השרון

venchik

נהניתי שיכולתי באופן מעשי להתנסות ולהכין בעצמי מאפים, עוגות וקינוחי כוסות

להרחבה