סדנאות חוויתיות

מתכננים אירוע לעובדים? יומולדת לאחד מבני המשפחה? סדנת גיבוש לצוות? מסיבת חברים מגניבה? עם שלל סדנאות אפייה בלתי נשכחות, הדלת של Patissarit פתוחה לכולם.
מה הקשר בין סדנת קונדיטוריה לבין צוות אנשי מכירות? איך מחברים בין סדנת אפייה לבין מסיבת יומולדת פרועה ושמחה? התשובה מאד פשוטה: החיבור מתחיל ונגמר בהנאה. ואם יש משהו ש-Patissarit עושה היטב – מעבר לקונדיטוריה ולאפייה – זוהי הנאה.
סדנאות הגיבוש והחוויה של Patissarit מותאמות אישית לצרכי המשתתפים. אתם קובעים את מועד הסדנה ואת התוכן – ואנחנו דואגים לכל השאר. מה שבטוח, לא יהיה משעמם – ויהיו גם כמה הפתעות על הדרך. משך הסדנאות נקבע בתיאום עם הלקוחות.
הסדנאות מיועדות למי שאוהב לחוות דברים חדשים בצוותא. מי שרוצה להזמין את החברות הכי טובות לסדנה ייחודית. מי שרוצה להעניק לצוות מתנה מיוחדת ומגבשת. בקיצור, יש משהו לכולם.
הצוותים המקצועיים יגלו שכשעובדים יחד על אפיית עוגה עשירה בטעמים, המשימות במשרד נראות פתאום הרבה יותר פשוטות. המשפחות והחברים שחוגגים יחד אירוע בקונדיטוריה, יגלו שהחיים יכולים להפוך למתוקים הרבה יותר.

הקונדיטוריה מציעה מגוון סדנאות אפייה שמחברות בין אנשים: סדנאות גיבוש לצוותים מקצועיים, סדנאות לימי הולדת לבני נוער, סדנאות לימי הולדת למבוגרים, מסיבות רווקות, סדנאות לחברים ועוד.

חוויה מיוחדת במינה לצוות בעבודה וגם למשפחה. התקשרו וצרו את הסדנה המיוחדת שלכם!

לבירורים והרשמה


patis-inner5
_MG_8251
_MG_6413
slideW1
slider2
_MG_6375

ממליצים בחום

מיטל שני

רמת השרון

venchik

שרית הפגינה מקצועיות, כושר ארגון ודיוק וגם השרתה אווירה נעימה ונתנה תשומת לב לכל משתתפת.

להרחבה

גיורא מוזר

הרצליה

venchik

סדנת אפייה מדהימה… אוירה נעימה,הדרכה מדוייקת,דגשים חשובים ,מעידים, על נסיון וידע מקצועי

להרחבה

מראם מנסור

טירה

venchik

בכל סדנא אני מעבירה רגעים קסומים ומרתקים בחווית אפיה נהדרת!

להרחבה