סדנאות פרטיות

רוצים ללמוד מתכון אפייה ספציפי? מעוניינים בחוויה אינטימית ואישית בקונדיטוריה? בסדנאות הפרטיות של Patissarit הקונדיטוריה שייכת רק לכם, ואנחנו אופים ומכינים אך ורק את מה שאתם מבקשים.
יש אנשים שלא מוותרים על חוויה בהתאמה אישית ורוצים לחוות סדנת קונדיטוריה פרטית ב"אחד על אחד" או בזוג. הקונדיטוריה של Patissarit מציעה סדנאות קונדיטוריה פרטיות בתיאום מראש, שבהן הלקוחות קובעים את משך הסדנה, את התאריך ואת המתכונים, והעלות נקבעת לפי שעה.  
הסדנאות מתאימות למי שרוצה "אחד על אחד" עם קונדיטורית מקצועית, לזוגות בבילוי רומנטי מקורי, להורה וילד בזמן איכות משותף או לשתי חברות (או שני חברים) שרוצות לאפות בצוותא.
במהלך הסדנה נתנסה במספר מתכונים לפי בחירתכם ותיקחו הביתה את כל מה שתאפו. אתם מוזמנים להתפרע עם הבקשות המיוחדות, כי כמה שיותר מיוחד, ככה יותר טוב.
סדנת אפייה פרטית לוקחת את חוויית האפייה למקום אחר לגמרי. כיף טהור לצד תשומת לב מרבית. וכשעושים את זה בשניים – חברים, זוגות או הורה וילד – אז זה בכלל חגיגה.

חשבו על העוגה המיוחדת שתמיד רציתם לדעת איך להכין, או על המאפים הצרפתיים שתוכלו לאפות למשפחה בשבת. בסדנה פרטית, הכל הולך.

לבירורים והרשמה


_MG_7031
_MG_6239
_MG_8346
_MG_6596
_MG_6074
_MG_8192

ממליצים בחום

מראם מנסור

טירה

venchik

בכל סדנא אני מעבירה רגעים קסומים ומרתקים בחווית אפיה נהדרת!

להרחבה

אלאן צ'פלסקי

הוד השרון

venchik

הדרך העדינה שבה יצרת קשרים בין הבנות (שלא הכירו אחת את השנייה לפני כן) ע"י מתן מטלות לביצוע משותף. ואת הסבלנות שלך – העבודה שלך עם הילדים פשוט נהדרת

להרחבה

עמרי ואוון

רמת גן

venchik

בתור אדם חסר כל קשר לבישול או בעל כישורי מטבח כלשהם, הרגשתי לראשונה שאני מצליח ליצור משהו ואפילו ליהנות מהתהליך

להרחבה