סדנאות פרטיות

רוצים ללמוד מתכון אפייה ספציפי? מעוניינים בחוויה אינטימית ואישית בקונדיטוריה? בסדנאות הפרטיות של Patissarit הקונדיטוריה שייכת רק לכם, ואנחנו אופים ומכינים אך ורק את מה שאתם מבקשים.
יש אנשים שלא מוותרים על חוויה בהתאמה אישית ורוצים לחוות סדנת קונדיטוריה פרטית ב"אחד על אחד" או בזוג. הקונדיטוריה של Patissarit מציעה סדנאות קונדיטוריה פרטיות בתיאום מראש, שבהן הלקוחות קובעים את משך הסדנה, את התאריך ואת המתכונים, והעלות נקבעת לפי שעה.  
הסדנאות מתאימות למי שרוצה "אחד על אחד" עם קונדיטורית מקצועית, לזוגות בבילוי רומנטי מקורי, להורה וילד בזמן איכות משותף או לשתי חברות (או שני חברים) שרוצות לאפות בצוותא.
במהלך הסדנה נתנסה במספר מתכונים לפי בחירתכם ותיקחו הביתה את כל מה שתאפו. אתם מוזמנים להתפרע עם הבקשות המיוחדות, כי כמה שיותר מיוחד, ככה יותר טוב.
סדנת אפייה פרטית לוקחת את חוויית האפייה למקום אחר לגמרי. כיף טהור לצד תשומת לב מרבית. וכשעושים את זה בשניים – חברים, זוגות או הורה וילד – אז זה בכלל חגיגה.

חשבו על העוגה המיוחדת שתמיד רציתם לדעת איך להכין, או על המאפים הצרפתיים שתוכלו לאפות למשפחה בשבת. בסדנה פרטית, הכל הולך.

לבירורים והרשמה


_MG_7031
_MG_6239
_MG_8346
_MG_6596
_MG_6074
_MG_8192

ממליצים בחום

יעל כהן

רעננה

venchik

בלתי אפשרי היה שלא לשאול מהיכן העוגה? ואז בעלי סיפר לי על קונדיטורית בשם שרית ואמר לי ש״אתאהב בה- שהיא בדיוק כמו שאת אוהבת״

להרחבה

רחלי קרמר

כפר סבא

venchik

קטפתי כל כך הרבה מחמאות, שפשוט הייתי חייבת להשתתף כמעט בכל סדנה ששרית מקיימת

להרחבה

עידן ושיר

פתח תקוה

venchik

סדנה פרטית – שרית נענתה לבקשתנו לטעמים מיוחדים והתאימה את הסדנה שלה בדיוק בשבילנו

להרחבה