סדנאות פרטיות

רוצים ללמוד מתכון אפייה ספציפי? מעוניינים בחוויה אינטימית ואישית בקונדיטוריה? בסדנאות הפרטיות של Patissarit הקונדיטוריה שייכת רק לכם, ואנחנו אופים ומכינים אך ורק את מה שאתם מבקשים.
יש אנשים שלא מוותרים על חוויה בהתאמה אישית ורוצים לחוות סדנת קונדיטוריה פרטית ב"אחד על אחד" או בזוג. הקונדיטוריה של Patissarit מציעה סדנאות קונדיטוריה פרטיות בתיאום מראש, שבהן הלקוחות קובעים את משך הסדנה, את התאריך ואת המתכונים, והעלות נקבעת לפי שעה.  
הסדנאות מתאימות למי שרוצה "אחד על אחד" עם קונדיטורית מקצועית, לזוגות בבילוי רומנטי מקורי, להורה וילד בזמן איכות משותף או לשתי חברות (או שני חברים) שרוצות לאפות בצוותא.
במהלך הסדנה נתנסה במספר מתכונים לפי בחירתכם ותיקחו הביתה את כל מה שתאפו. אתם מוזמנים להתפרע עם הבקשות המיוחדות, כי כמה שיותר מיוחד, ככה יותר טוב.
סדנת אפייה פרטית לוקחת את חוויית האפייה למקום אחר לגמרי. כיף טהור לצד תשומת לב מרבית. וכשעושים את זה בשניים – חברים, זוגות או הורה וילד – אז זה בכלל חגיגה.

חשבו על העוגה המיוחדת שתמיד רציתם לדעת איך להכין, או על המאפים הצרפתיים שתוכלו לאפות למשפחה בשבת. בסדנה פרטית, הכל הולך.

לבירורים והרשמה


_MG_7031
_MG_6239
_MG_8346
_MG_6596
_MG_6074
_MG_8192

ממליצים בחום

אפרת שמואלי

פתח תקוה

venchik

הייתי בסדנא עם בנותיי. היתה חוויה טעימה, מקצועית ונעימה

להרחבה

מלי נחום

רמת השרון

venchik

נהניתי שיכולתי באופן מעשי להתנסות ולהכין בעצמי מאפים, עוגות וקינוחי כוסות

להרחבה

איתן אטינגר

סוכנות ביטוח בטחון ורעות

venchik

באנו אלייך לסדנת גיבוש משרדית וקיבלנו מעל ומעבר. זכינו בגיבוש, בידע, בכיף ובהמון טעם

להרחבה